APIE MUS

Mūsų prekinio ženklo atsiradimo istorija gana paprasta. Viskas prasidėjo 2017 metais, kuomet pirmą kartą paėmiau vilną į rankas. Šis amatas mane pakerėjo, pradėjau domėtis plačiau, praktikuotis ir įgijau vilnos vėlimo sertifikatą.

Laikui bėgant tokią pačią meilę vilnai pajuto ir mano marti Jūratė. Nusprendėme, jog pats laikas pasidalinti mūsų mylimos veiklos vaisiais su pasauliu.

Taip įsikūrė A.S.Felt.

Vis dar esame naujokai, tad tikimės, jog greitai įsivažiuosime, pažinsime vieni kitus bei užmegsime abipusį ryšį su Jumis.

 

AUGENIJA

Nuo šešerių metų norėjau nupiešti žirgą, kiek bandžiau – nebuvau patenkinta rezultatu.

Mane visada domino įvairūs rankdarbiai. Dar besimokant mokykloje išmokau nerti. Daug mezgiau ir savo šeimai, ir kitiems. Taip pat dirbau, kūriau iš odos, dažniausiai tai būdavo įvairūs papuošalai ir kita galanterija. Turiu dailininkės specialybę.

Kaip jau galite matyti, esu išbandžiusi daug skirtingų amatų, bet prieš keturis metus susipažinau su vilnos vėlimu ir visiškai pasinėriau į šią veiklą.

Vis dar mokausi ir eksperimentuoju. Dabar tai pagrindinė mano veikla, vilna pakerėjo mane.

O žirgo dar nenupiešiau. 

 

JŪRATĖ

Mano draugystė su vilna prasidėjo visai neseniai, esu Augenijos mokinė. Ji mane pastūmėjo, pasiūlė pabandyti ir dėl to labai džiaugiuosi.

Niekada negalvojau, kad galėčiau pamėgti rankdarbius. Man tai visada atrodė nuobodus užsiėmimas, bet vilna mane pakerėjo. Esu trijų vaikų mama, taigi po sunkios dienos man vilnos vėlimas tapo kaip meditacija, pabuvimas su savimi ir malonus poilsis. Ir be galo smagu, kai tavo sukurtais darbais džiaugiasi ir kiti.

Stengiuosi ir siekiu tobulėti, noriu, kad kuo daugiau žmonių pamiltų veltos vilnos gaminius!

MALONU SUSIPAŽINTI!

Apie mus

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.
Skaityti daugiau.